Meie lood

Algavad eelkoolid 19. veebruar Huvijuht

EELKOOL 2024

Eelkooli eesmärk on lastele tutvustada nende klassijuhatajat, klassiruumi, koolimaja üldisemalt, koolilapsele kehtivaid esmaseid reegleid meie majas ja teisi õpetajaid (muusika, kehaline kasvatus), kellega tuleb esimesel õppeaastal kokku puutuda.

Õpetaja ja kooli huvi on saada põgusalt tuttavaks lastega ja nende vanematega ning koguda infot kooli tulevate laste arvu kohta.

Suure-Jaani Koolis toimuvad eelkoolid järgmiselt:

Tääksi tegutsemiskohas:

9. aprillil kell 12.30-14.00. Õpetaja Mari Randaru.

Sürgavere tegutsemiskohas:

10. aprillil kell 13.00-14.30. Õpetaja Aurelika Reimann.

Suure-Jaani tegutsemiskohas:

1., 8. ja 15. aprillil kell 13:30-15:00. Õpetajad Jaanika Reier ja Gerly Tamm

Eelkooli registreerimine kõikidesse tegutsemiskohtadesse toimub aadressil oppejuht@sjk.edu.ee kuni 22. märtsini.

EELKOOL 2024

Suure-Jaani Koolis toimuvad eelkoolid järgmiselt:

Tääksi tegutsemiskohas:

9. aprillil kell 12.30-14.00. Õpetaja Mari Randaru.

Sürgavere tegutsemiskohas:

10. aprillil kell 13.00-14.30. Õpetaja Aurelika Reimann.

Suure-Jaani tegutsemiskohas:

1., 8. ja 15. aprillil kell 13:30-15:00. Õpetajad Jaanika Reier ja Gerly Tamm