Meie koolist

Tunnustused

Viljandi 6.-9. klasside noormeeste jalgpalli karikavõistlused

26. septembril toimus Viljandis 6.-9. klasside noormeeste jalgpalli karikavõistlus. 7.-9. klasside arvestuses võitis meie kooli võistkond!

Alagrupis jäime Viljandi Kesklinna Kooli järel teiseks. Poolfinaalis võitsime Viljandi Paalalinna Kooli. Normaalaeg lõppes 0-0 ja karistuslöökidega võitsime meie. Finaali vastaseks oli Viljandi Jakobsoni Kool, keda võitsime 1-0. Kolmanda koha sai Viljandi Kesklinna Kool. Kooli võistkonda kuulusid: Ardo Tulp; Tehven Simuste; Marten Maidla; Andri Jürgen; Jan-Martti Tiirats; Sandor Järvsoo; Tony Lepik; Ainar Arula; Kunnar Uus ja poistega käis võistlustel kaasas õpetaja Rauno Tamm. Palju õnne meeskonnale võidu puhul!

Võhma linna jooks

24. septembril toimus 20. Jooks ümber Võhma linna võistlus. Jooksu distantsiks oli 5km. Meie koolist saavutasid 13.-18. aastaste neidude seas 2. koha Carmen Markus, 3. koha Gerli Sülla ja 4. koha Suure-Jaani Gümnaasiumis õppiv Sune-Lii Järvsoo. 13.-18. aastaste poiste seas saavutas 1. koha Sandor Järvsoo; 3. koha Tehven Simuste ja 6. koha Tim Sulamanidze. Kuni 12 aastaste poiste seas osales tublilt Rasmus Kase ja naiste arvestuses õpetaja Marge Johanson. Kiitus tublidele jooksjatele!

Viljandimaa koolinoorte murdmaajooks

20. septembril toimus Karksi-Nuias koolinoorte murdmaajooks. Meie kooli õpilased osalesid tublisti. 6.-7. klasside tüdrukute 1700m jooksus saavutas Isabella Kala 15. koha.

8.-9. klasside tüdrukute 600m jooksus saavutas Carmen Markus 11. koha. 8.-9.klasside poiste 1200m jooksus saavutas Tehven Simuste 6. koha ja 2400m jooksus Sandor Järvsoo 2. koha.

Õpilasi saatis võistlustel õpetaja Andres Viksi. Kiitus tublide tulemuste eest!

Edukad tulemused maadlusvõistlustelt

Laupäeval 17. septembril Võrus toimunud E.Pütseppa mälestusvõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses saavutas Anu-Liis Raudsepp 1.koha.

18. septembril toimunud Laste Karikavõistlustel saavutas Anu-Liis samuti 1.koha. Kiidame tublide tulemuste eest ja tunnustame treenereid!

Sürgavere tegutsemiskoha 6. klassi õpilane Yaroslav Horbatiuk võitis 18.septembril Võrus toimunud vabamaadluse võistlistel oma kehakaalus 1. koha. Kiitus!

Põhja-Sakala valla kergejõustiku võistluste etapp tõi häid tulemusi

9. septembril toimus Suure-Jaanis Põhja-Sakala valla kergejõustikuvõistluste 3. etapp. Meie koolist osales võistlustel nii õpilasi kui ka õpetajaid.

Tääksi tegutsemiskoha Truude Lillemaa saavutas TU 14 vanusegrupis kuulitõukes ja 400m jooksus 1. kohad.

Suure-Jaani tegutsemiskoha õpilastest saavutas Carmen Markus TU 16 vanusegrupis kuulitõukes, kettaheites ja 400m jooksus 1. kohad ja Nora Kraner 2. kohad.

TU 18 vanusegrupis saavutas Gerli Sülla kuulitõukes, kettaheites ja 400m jooksus 1. kohad.

PU 14 vanusegrupis saavutas Oliver Org kuulitõuks, kettaheites ja 400m jooksus 2. kohad.

PU 16 vanusegrupis saavutas Martin Sülla kuulitõukes, kettaheites ja 400m jooksus 1. kohad.

NV arvestuses võistlesid ka meie kooli õpetajad. Õpetaja Ene Adams saavutas naiste arvestuses kuulitõukes 1. koha ja kettaheites ning 400m jooksus 2. kohad.

Õpetaja Marge Johanson saavutas kuulitõukes, kettaheites ja 400m jooksus 3. kohad.

Võistlust korraldas treener Pille-Riin Sepp, kes saavutas N vanusegrupis kettaheites 2. koha.

Eesti meister laevamudelismis

Suure-Jaani kooli Tääksi tegutsemiskoha õpilane Joonas Mägi osales 03.09.2022 Tallinnas Pae karjääris Eesti meistrivõistlustel laevamudelismis.

Tallinnas peetud neljandal ja ühtlasi ka viimasel etapil saavutas Joonas kuldmedali FREE 500 sõidus ja hõbemedali juunioride F3 kategoorias.

Viljandi 6.-9. klasside noormeeste jalgpalli karikavõistlused

Võhma linna jooks

Viljandimaa koolinoorte murdmaajooks

Õpilasi saatis võistlustel õpetaja Andres Viksi. Kiitus tublide tulemuste eest!

Edukad tulemused maadlusvõistlustelt

Põhja-Sakala valla kergejõustiku võistluste etapp tõi häid tulemusi