Suure-Jaani tegutsemiskoht

Üldinfo
  • Tallinna 24, Suure-Jaani linn, 71502

  • +372 4372051

  • Direktor +372 56981614

  • E-R kell 7-21

Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Suure-Jaani tegutsemiskoht Sürgavere tegutsemiskoht Tääksi tegutsemiskoht Täksikud Vembu Tugispetsialistid Majanduspersonal Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (9)

Evald Sepp

Direktor
+372 4372050
+372 56981614
direktor@sjk.edu.ee


Katrin Nurk

Õppejuht
+372 4376280
+372 53315199
oppejuht@sjk.edu.ee


Katrin Ronimois

Õppekohtade juht
+372 5112592
oppekohad@sjk.edu.ee


Siivi Univer

Huvijuht
+372 4370385
+372 53488462
huvijuht@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Suhtlemisõpetus, KiVa, Ettevõtlus


Ott Kukk

Infojuht
infojuht@sjk.edu.ee


Siim Brauer

Haridustehnoloog
+372 56222211
haridustehnoloog@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Informaatika, 8b klassijuhataja


Illar Pihlak

Haldusjuht
+372 4372053
+372 5064008
haldusjuht@sjk.edu.ee


Eda Nodapera

Majandusjuht
+372 4372053
+372 56914186
majandusjuht@sjk.edu.ee


Ly Uuetoa

Sekretär
+372 4372051
+372 56158161
sekretar@sjk.edu.ee

Suure-Jaani tegutsemiskoht (47)

Evald Sepp

Direktor
+372 4372050
+372 56981614
direktor@sjk.edu.ee


Ailo Lehestik

Kohviku pidaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Aime Härm

Kokk

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Andres Viksi

Kehaline kasvatus
andres.viksi@sjk.edu.ee


Anne Raid

Päevane administraator

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Anneli Joandi

Matemaatika

anneli.joandi@sjk.edu.ee


Anneli Võsa

Klassiõpetaja
anneli.vosa@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika, 1b klassijuhataja


Egle Koger

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Ene Adams

Klassiõpetaja
ene.adams@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika, 2b klassijuhataja


Eneli Pelt

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Enna Pank

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Ester Jürgen

Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
ester.jyrgen@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9a klassijuhataja


Eve Kärt

Õhtune administraator

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Evelin Salu

Keemia
Loodusõpetus
evelin.salu@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6b klassijuhataja


Gerli Sepp

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Heldur Kraaner

Remonditööline


Ingrid Grünberg

Asendustunnid

ingrid.grynberg@sjk.edu.ee


Jaanika Reier

Klassiõpetaja
jaanika.reier@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika, 3b klassijuhataja


Kairi Soha

Kokaabi

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Kaisa Kesanurm

Loodusained
kaisa.kesanurm@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Füüsika, geograafia


Katrin Dreiling

Vene keel
katrin.dreiling@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi


Kristi Reivo

Abiõpetaja
Eesti keel

kristi.reivo@sjk.edu.ee


Laili Kalev

Inglise keel
Rütmika

laili.kalev@sjk.edu.ee


Lii Lõhmus

Loodusained
Muusika
lii.lohmus@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9b klassijuhataja


Liis Kuresoo

Lapsehoolduspuhkusel

liis.kuresoo@sjk.edu.ee


Ly Valdmaa

Bioloogia
ly.valdmaa@sjk.edu.ee


Mall Taimre

Tehnoloogia
mall.taimre@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7a klassijuhataja


Maret Aasa

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus

maret.aasa@sjk.edu.ee


Marge Johanson

Klassiõpetaja
Matemaatika
marge.johanson@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4b klassijuhataja


Marje Vendla

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Merike Jaska

Klassiõpetaja
Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
merike.jaska@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4a klassijuhataja


Merike Upser

Õpiabi
Matemaatika

merike.upser@sjk.edu.ee


Piia Naber

Kokaabi

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Pille Sonk

Inglise keel
Klassiõpetaja
pille.sonk@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Inimeseõpetus, 2a klassijuhataja


Pille Varusk

Vene keel

pille.varusk@sjk.edu.ee


Rauno Tamm

Kehaline kasvatus
rauno.tamm@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7b klassijuhataja


Reeda Sadam

Klassiõpetaja
Kunstiõpetus
reeda.sadam@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1a klassijuhataja


Reet Hindriks

Logopeed
Eesti keel

reet.hindriks@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Riina Mankin

Muusika

riina.mankin@sjk.edu.ee


Seidi Kuldvere

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Siiri Kivisoo

Käsitöö  ja kodundus

siiri.kivisoo@sjk.edu.ee


Sirje Urbel

Klassiõpetaja
sirje.urbel@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6a klassijuhataja


Taive Murd

Eesti keel
Inimeseõpetus
Kirjandus
taive.murd@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5b klassijuhataja


Tiia Lipp

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Tiina Jaeski

Inglise keel
tiina.jaeski@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8a klassijuhataja


Ülle Piir

Klassiõpetaja
ylle.piir@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3a klassijuhataja


Maigi Vändre

Kehaline kasvatus
maigi.vandre@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5a klassijuhataja

Sürgavere tegutsemiskoht (15)

Evald Sepp

Direktor
+372 4372050
+372 56981614
direktor@sjk.edu.ee


Katrin Ronimois

Õppekohtade juht
+372 5112592
oppekohad@sjk.edu.ee


Kate Šeffer

Lasteaiaõpetaja
kate.seffer@sjk.edu.ee


Aurelika Reimann

Klassiõpetaja

aurelika.reimann@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.,2.,3. klassijuhataja


Eha Sepp

Kokk

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Elle Jänes

Klassiõpetaja

elle.janes@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.,5.,6. klassijuhataja


Katrin Dreiling

Vene keel
katrin.dreiling@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi


Katrin Puu

Logopeed

katrin.puu@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Kristi Oolo

Muusika

kristi.oolo@sjk.edu.ee


Lea Viidik

Majahoidja

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Raul Laidma

Tehnoloogiaõpetus

raul.laidma@sjk.edu.ee


Tiivi Aidak

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Urve Leiten

Õpiabi
Inglise keel

urve.leiten@sjk.edu.ee


Riina Niine

Lasteaõpetaja abi

riina.niine@sjk.edu.ee


Annely Tabur

Lasteaiaõpetaja

annely.tabur@sjk.edu.ee

Tääksi tegutsemiskoht (15)

Evald Sepp

Direktor
+372 4372050
+372 56981614
direktor@sjk.edu.ee


Katrin Ronimois

Õppekohtade juht
+372 5112592
oppekohad@sjk.edu.ee


Helle Jundas

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Kaire Sülla

Abiõpetaja

kaire.sylla@sjk.edu.ee


Kaja Tamsar

Logopeed

kaja.tamsar@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Katrin Dreiling

Vene keel
katrin.dreiling@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi


Kristi Reivo

Abiõpetaja
Eesti keel

kristi.reivo@sjk.edu.ee


Liivi Soesoo

Majahoidja
Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Maarja Varik

Klassiõpetaja

maarja.varik@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.,5.,6. klassijuhataja


Mari Randaru

Klassiõpetaja

mari.randaru@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.,2.,3. klassijuhataja


Raul Laidma

Tehnoloogiaõpetus

raul.laidma@sjk.edu.ee


Rauno Tamm

Kehaline kasvatus
rauno.tamm@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7b klassijuhataja


Sirje Hiiemäe

Kokk

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Aili Velbaum

Lasteaiaõpetaja

aili.velbaum@sjk.edu.ee


Kristiina Värv

Lasteaiaõpetaja

kristiina.varv@sjk.edu.ee

Täksikud (3)

Katrin Ronimois

Õppekohtade juht
+372 5112592
oppekohad@sjk.edu.ee


Aili Velbaum

Lasteaiaõpetaja

aili.velbaum@sjk.edu.ee


Kristiina Värv

Lasteaiaõpetaja

kristiina.varv@sjk.edu.ee

Vembu (4)

Katrin Ronimois

Õppekohtade juht
+372 5112592
oppekohad@sjk.edu.ee


Kate Šeffer

Lasteaiaõpetaja
kate.seffer@sjk.edu.ee


Riina Niine

Lasteaõpetaja abi

riina.niine@sjk.edu.ee


Annely Tabur

Lasteaiaõpetaja

annely.tabur@sjk.edu.ee

Tugispetsialistid (7)

Eneli Kaugerand

Kooliõde

eneli.kaugerand@tnpk.ee


Kaja Tamsar

Logopeed

kaja.tamsar@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Katrin Puu

Logopeed

katrin.puu@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Liivika Laisaar

Sotsiaalpedagoog

sotsiaalpedagoog@sjk.edu.ee


Luivi Kruusmäe

Nõustaja

psyhholoog@sjk.edu.ee


Reet Hindriks

Logopeed
Eesti keel

reet.hindriks@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Viiu Toomingas

Raamatukoguhoidja

viiu.toomingas@sjk.edu.ee

Majanduspersonal (21)

Illar Pihlak

Haldusjuht
+372 4372053
+372 5064008
haldusjuht@sjk.edu.ee


Eda Nodapera

Majandusjuht
+372 4372053
+372 56914186
majandusjuht@sjk.edu.ee


Aime Härm

Kokk

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Anne Raid

Päevane administraator

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Egle Koger

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Eha Sepp

Kokk

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Eneli Kaugerand

Kooliõde

eneli.kaugerand@tnpk.ee


Enna Pank

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Eve Kärt

Õhtune administraator

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Gerli Sepp

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Heldur Kraaner

Remonditööline


Helle Jundas

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Kairi Soha

Kokaabi

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Lea Viidik

Majahoidja

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Liivi Soesoo

Majahoidja
Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Maarika Hiiemäe

Võimla administraator


Marje Vendla

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Piia Naber

Kokaabi

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Seidi Kuldvere

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Tiia Lipp

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Tiivi Aidak

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres

Töötajad (82)

Evald Sepp

Direktor
+372 4372050
+372 56981614
direktor@sjk.edu.ee


Katrin Nurk

Õppejuht
+372 4376280
+372 53315199
oppejuht@sjk.edu.ee


Katrin Ronimois

Õppekohtade juht
+372 5112592
oppekohad@sjk.edu.ee


Siivi Univer

Huvijuht
+372 4370385
+372 53488462
huvijuht@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Suhtlemisõpetus, KiVa, Ettevõtlus


Ott Kukk

Infojuht
infojuht@sjk.edu.ee


Siim Brauer

Haridustehnoloog
+372 56222211
haridustehnoloog@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Informaatika, 8b klassijuhataja


Illar Pihlak

Haldusjuht
+372 4372053
+372 5064008
haldusjuht@sjk.edu.ee


Eda Nodapera

Majandusjuht
+372 4372053
+372 56914186
majandusjuht@sjk.edu.ee


Ly Uuetoa

Sekretär
+372 4372051
+372 56158161
sekretar@sjk.edu.ee


Ailo Lehestik

Kohviku pidaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Aime Härm

Kokk

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Andres Viksi

Kehaline kasvatus
andres.viksi@sjk.edu.ee


Anne Raid

Päevane administraator

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Anneli Joandi

Matemaatika

anneli.joandi@sjk.edu.ee


Anneli Võsa

Klassiõpetaja
anneli.vosa@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika, 1b klassijuhataja


Aurelika Reimann

Klassiõpetaja

aurelika.reimann@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.,2.,3. klassijuhataja


Egle Koger

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Eha Sepp

Kokk

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Elle Jänes

Klassiõpetaja

elle.janes@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.,5.,6. klassijuhataja


Ene Adams

Klassiõpetaja
ene.adams@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika, 2b klassijuhataja


Eneli Pelt

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Eneli Kaugerand

Kooliõde

eneli.kaugerand@tnpk.ee


Enna Pank

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Ester Jürgen

Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
ester.jyrgen@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9a klassijuhataja


Eve Kärt

Õhtune administraator

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Evelin Salu

Keemia
Loodusõpetus
evelin.salu@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6b klassijuhataja


Gerli Sepp

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Heino Tõnumaa

El.käidumeister


Heldur Kraaner

Remonditööline


Helle Jundas

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Ingrid Grünberg

Asendustunnid

ingrid.grynberg@sjk.edu.ee


Jaanika Reier

Klassiõpetaja
jaanika.reier@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika, 3b klassijuhataja


Kaire Sülla

Abiõpetaja

kaire.sylla@sjk.edu.ee


Kairi Soha

Kokaabi

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Kaisa Kesanurm

Loodusained
kaisa.kesanurm@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Füüsika, geograafia


Kaja Tamsar

Logopeed

kaja.tamsar@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Katrin Dreiling

Vene keel
katrin.dreiling@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi


Katrin Puu

Logopeed

katrin.puu@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Kristi Reivo

Abiõpetaja
Eesti keel

kristi.reivo@sjk.edu.ee


Kristi Oolo

Muusika

kristi.oolo@sjk.edu.ee


Laili Kalev

Inglise keel
Rütmika

laili.kalev@sjk.edu.ee


Lea Viidik

Majahoidja

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Lii Lõhmus

Loodusained
Muusika
lii.lohmus@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9b klassijuhataja


Liis Kuresoo

Lapsehoolduspuhkusel

liis.kuresoo@sjk.edu.ee


Liivi Soesoo

Majahoidja
Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Liivika Laisaar

Sotsiaalpedagoog

sotsiaalpedagoog@sjk.edu.ee


Luivi Kruusmäe

Nõustaja

psyhholoog@sjk.edu.ee


Ly Valdmaa

Bioloogia
ly.valdmaa@sjk.edu.ee


Maarika Hiiemäe

Võimla administraator


Maarja Varik

Klassiõpetaja

maarja.varik@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.,5.,6. klassijuhataja


Mall Taimre

Tehnoloogia
mall.taimre@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7a klassijuhataja


Maret Aasa

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus

maret.aasa@sjk.edu.ee


Marge Johanson

Klassiõpetaja
Matemaatika
marge.johanson@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4b klassijuhataja


Mari Randaru

Klassiõpetaja

mari.randaru@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.,2.,3. klassijuhataja


Marje Vendla

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Merike Jaska

Klassiõpetaja
Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
merike.jaska@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4a klassijuhataja


Merike Upser

Õpiabi
Matemaatika

merike.upser@sjk.edu.ee


Piia Naber

Kokaabi

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Pille Sonk

Inglise keel
Klassiõpetaja
pille.sonk@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Inimeseõpetus, 2a klassijuhataja


Pille Varusk

Vene keel

pille.varusk@sjk.edu.ee


Raul Laidma

Tehnoloogiaõpetus

raul.laidma@sjk.edu.ee


Rauno Tamm

Kehaline kasvatus
rauno.tamm@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7b klassijuhataja


Reeda Sadam

Klassiõpetaja
Kunstiõpetus
reeda.sadam@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1a klassijuhataja


Reet Hindriks

Logopeed
Eesti keel

reet.hindriks@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Riina Mankin

Muusika

riina.mankin@sjk.edu.ee


Seidi Kuldvere

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Siiri Kivisoo

Käsitöö  ja kodundus

siiri.kivisoo@sjk.edu.ee


Sirje Urbel

Klassiõpetaja
sirje.urbel@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6a klassijuhataja


Sirje Hiiemäe

Kokk

Lisainformatsioon: 

Tääksis


Taive Murd

Eesti keel
Inimeseõpetus
Kirjandus
taive.murd@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5b klassijuhataja


Tiia Lipp

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis


Tiina Jaeski

Inglise keel
tiina.jaeski@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8a klassijuhataja


Tiivi Aidak

Ruumide hooldaja

Lisainformatsioon: 

Sürgaveres


Urve Leiten

Õpiabi
Inglise keel

urve.leiten@sjk.edu.ee


Viiu Toomingas

Raamatukoguhoidja

viiu.toomingas@sjk.edu.ee


Ülle Piir

Klassiõpetaja
ylle.piir@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3a klassijuhataja


Aili Velbaum

Lasteaiaõpetaja

aili.velbaum@sjk.edu.ee


Kristiina Värv

Lasteaiaõpetaja

kristiina.varv@sjk.edu.ee


Riina Niine

Lasteaõpetaja abi

riina.niine@sjk.edu.ee


Annely Tabur

Lasteaiaõpetaja

annely.tabur@sjk.edu.ee


Kate Šeffer

Lasteaiaõpetaja
kate.seffer@sjk.edu.ee


Maigi Vändre

Kehaline kasvatus
maigi.vandre@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5a klassijuhataja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Suure-Jaani tegutsemiskoht

Üldinfo
  • Tallinna 24, Suure-Jaani linn, 71502

  • +372 4372051

  • Direktor +372 56981614

  • E-R kell 7-21

Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Sürgavere tegutsemiskoht

Üldinfo
Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Tääksi tegutsemiskoht

Üldinfo
Järelvalve
Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium Aadress: Munga 18, Tartu 50088 Telefon: 735 0222 e-post: hm@hm.ee www.hm.ee

Suure-Jaani Kooli Sürgavere tegutsemiskoha lasteaia liitrühm “Vembu”

Üldinfo
  • Sürgavere, Põhja – Sakala vald, Viljandimaa, 71401

  • +372 53044308

  • Tööpäevadel kell 7.30 – 18.00

Suure-Jaani Kooli Tääksi tegutsemiskoha lasteaia liitrühm “Täksikud”

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.