Uudised

Põhja-Sakala vald andis välja 2022. aasta tunnustused 27. märts Huvijuht


Põhja-Sakala vald andis välja 2022. aasta tunnustused

24. märtsil selgusid Põhja-Sakala valla tunnustusüritusel Vastemõisa rahvamajas valla silmapaistvamad tegijad 2022. aastal konkursil „Kaunis Kodu", kultuuri-, spordi- ja sotsiaalvaldkonnas, jagati kodanikupreemiaid, anti üle valla teenetemärk, ettevõtlusauhind ja vallavanema tänukirjad.

Meie kooli õpetajatest said tunnustuse: 

Kultuuri elutööpreemia
RIINA MANKIN, dirigent

Kauaaegne Eesti Muusikaõpetajate Liidu liige, pedagoog ja dirigent Riina Mankin on väsimatu tööga panustanud kogukonda üle 30 aasta. Ta on austatud muusikaõpetaja, kelle teod ja toimetused ei jää vaid kooli seinte vahele. 1991. aastast laulab just tema käe all Ilmatari segakoor, kellega on lugematu arv kordi väisatud üldlaulupidusid, rääkimata maakonna laulupidudest ja -päevadest või kontsertidest väliüritustel, kultuurimajades ja kirikutes. Käidud on nii Lätis, Soomes, Rootsis kui Norras. Pikk teekond on käidud ühekoos Leelo ja Lehola kooridega, kellega on peetud laagreid erinevates Eestimaa paikades, sest koostöös peitub jõud.

Riina oli ka ansambli Meelespea sünni juures 35 aastat tagasi ning juhendab lauljaid kindlakäeliselt ka praegu. Veel jõuab ta Suure-Jaanis tegutsevas näiteringis TegeltKah aktiivselt kaasa lüüa.
Riina on hinnatud kolleegide seas, austatud laste seas ja asendamatu sõprade ringis.

Aasta parim treener
ANDRES VIKSI, tõstespordi treener

Andres on suutnud väga lühikese aja jooksul viia Põhja-Sakala valla tõstespordi Eesti kaardile.

Spordiedendaja
PILLE-RIIN SEPP, treener

Pille-Riin on käivitanud uue kergejõustikuklubi, ta on Põhja-Sakala Sport MTÜ juhatuse liige, on algatanud uued võistlussarjad kergejõustikus noortele ja täiskasvanutele. Lisaks laste ja vanemate kergejõustikupäeva algataja ja läbiviija.

Aasta sotsiaaltöötaja
LUIVI KRUUSMÄE, Suure-Jaani sotsiaalpedagoog-nõustaja

Luivi töötab neljandat aastat antud ametikohal ja tema tööle pühendumine on imetlusväärne. Lisaks isikuomadustele – empaatiline, positiivse hoiakuga, rõõmsameelne, töökas, hea kuulaja ja usaldusväärne töötaja – on ta ka veel inimene, kelle jaoks ei ole mitte ükski probleem tühine.
Luivi super abivalmidus ja oskus olla olemas ning mitte öelda EI väärib imetlust.

Palju õnne tunnustuse pälvinutele!

Põhja-Sakala vald andis välja 2022. aasta tunnustused

24. märtsil selgusid Põhja-Sakala valla tunnustusüritusel Vastemõisa rahvamajas valla silmapaistvamad tegijad 2022. aastal konkursil „Kaunis Kodu", kultuuri-, spordi- ja sotsiaalvaldkonnas, jagati kodanikupreemiaid, anti üle valla teenetemärk, ettevõtlusauhind ja vallavanema tänukirjad.

Meie kooli õpetajatest said tunnustuse: 

Kultuuri elutööpreemia
RIINA MANKIN, dirigent

Kauaaegne Eesti Muusikaõpetajate Liidu liige, pedagoog ja dirigent Riina Mankin on väsimatu tööga panustanud kogukonda üle 30 aasta. Ta on austatud muusikaõpetaja, kelle teod ja toimetused ei jää vaid kooli seinte vahele. 1991. aastast laulab just tema käe all Ilmatari segakoor, kellega on lugematu arv kordi väisatud üldlaulupidusid, rääkimata maakonna laulupidudest ja -päevadest või kontsertidest väliüritustel, kultuurimajades ja kirikutes. Käidud on nii Lätis, Soomes, Rootsis kui Norras. Pikk teekond on käidud ühekoos Leelo ja Lehola kooridega, kellega on peetud laagreid erinevates Eestimaa paikades, sest koostöös peitub jõud.

Riina oli ka ansambli Meelespea sünni juures 35 aastat tagasi ning juhendab lauljaid kindlakäeliselt ka praegu. Veel jõuab ta Suure-Jaanis tegutsevas näiteringis TegeltKah aktiivselt kaasa lüüa.
Riina on hinnatud kolleegide seas, austatud laste seas ja asendamatu sõprade ringis.

Aasta parim treener
ANDRES VIKSI, tõstespordi treener

Andres on suutnud väga lühikese aja jooksul viia Põhja-Sakala valla tõstespordi Eesti kaardile.

Spordiedendaja
PILLE-RIIN SEPP, treener

Pille-Riin on käivitanud uue kergejõustikuklubi, ta on Põhja-Sakala Sport MTÜ juhatuse liige, on algatanud uued võistlussarjad kergejõustikus noortele ja täiskasvanutele. Lisaks laste ja vanemate kergejõustikupäeva algataja ja läbiviija.

Aasta sotsiaaltöötaja
LUIVI KRUUSMÄE, Suure-Jaani sotsiaalpedagoog-nõustaja

Luivi töötab neljandat aastat antud ametikohal ja tema tööle pühendumine on imetlusväärne. Lisaks isikuomadustele – empaatiline, positiivse hoiakuga, rõõmsameelne, töökas, hea kuulaja ja usaldusväärne töötaja – on ta ka veel inimene, kelle jaoks ei ole mitte ükski probleem tühine.
Luivi super abivalmidus ja oskus olla olemas ning mitte öelda EI väärib imetlust.

Palju õnne tunnustuse pälvinutele!