Õppetöö

Filtreeri

Kõik Suure-Jaani tegutsemiskoht Töötajad Sürgavere tegutsemiskoht Tääksi tegutsemiskoht Tugispetsialistid Juhtkond

Ametikoht
 

Ülle Piir

Klassiõpetaja
ylle.piir@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K kell 12.35 3.A kokkuleppel
E kell 13.30 3.A ja 3.B
R kell 13.30 4.B

Ene Adams

Klassiõpetaja
ene.adams@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika, 2b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.20 6. klass kokkuleppel
N kell 14.20 6. klass kokkuleppel

Andres Viksi

Kehaline kasvatus
andres.viksi@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 15.15 kokkuleppel

Anneli Joandi

Matemaatika
anneli.joandi@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.15 kokkuleppel

Anneli Võsa

Klassiõpetaja
anneli.vosa@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika, 1b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.20 5. ja 6. klass
N kell 12.35 1. klass

Ester Jürgen

Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
ester.jyrgen@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.15

Evelin Salu

Keemia
Loodusõpetus
evelin.salu@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

R kell 15.15

Jaanika Reier

Klassiõpetaja
jaanika.reier@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Matemaatika, 3b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.30
K kell 13.30
R kell 14.20 kokkuleppel

Kaisa Kesanurm

Loodusained
kaisa.kesanurm@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Füüsika, geograafia

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.20 kokkuleppel

Katrin Dreiling

Vene keel
katrin.dreiling@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabi

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Kristi Reivo

Abiõpetaja
Eesti keel
kristi.reivo@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.30 kokkuleppel

Laili Kalev

Inglise keel
Rütmika
laili.kalev@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.20 ja kell 15.15 kokkuleppel
T kell 15.15 kokkuleppel
N kell 14.20 kokkuleppel

Lii Lõhmus

Loodusained
Muusika
lii.lohmus@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.20 kokkuleppel

Ly Valdmaa

Bioloogia
ly.valdmaa@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.20 kokkuleppel

Mall Taimre

Tehnoloogia
mall.taimre@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Maret Aasa

Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
maret.aasa@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Marge Johanson

Klassiõpetaja
Matemaatika
marge.johanson@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.20 4., 5. ja 7. klass
E kell 15.15 kokkuleppel
N kell 15.15 8.-9. klass

Merike Jaska

Klassiõpetaja
Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
merike.jaska@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.20 kokkuleppel

Merike Upser

Õpiabi
Matemaatika
merike.upser@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13.30 kokkuleppel

Pille Sonk

Inglise keel
Klassiõpetaja
pille.sonk@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Inimeseõpetus, 2a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.20 kokkuleppel
T kell 13.30
T kell 14.20 kokkuleppel

Pille Varusk

Vene keel
pille.varusk@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 15.15 kokkuleppel

Rauno Tamm

Kehaline kasvatus
rauno.tamm@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.30 kokkuleppel

Reeda Sadam

Klassiõpetaja
Kunstiõpetus
reeda.sadam@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.30 1.A
N kell 13.30 kokkuleppel

Reet Hindriks

Eesti keel
Logopeed
reet.hindriks@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Suure-Jaanis

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.30 kokkuleppel
T kell 14.20 kokkuleppel

Riina Mankin

Muusika
riina.mankin@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.20 kokkuleppel

Siiri Kivisoo

Käsitöö  ja kodundus
siiri.kivisoo@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.20 ja kell 15.15

Sirje Urbel

Klassiõpetaja
sirje.urbel@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.30 kokkuleppel
N kell 14.20 kokkuleppel
N kell 15.15 kokkuleppel

Taive Murd

Eesti keel
Inimeseõpetus
Kirjandus
taive.murd@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.30 kokkuleppel
N kell 15.15 kokkuleppel

Tiina Jaeski

Inglise keel
tiina.jaeski@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.20 kokkuleppel
N kell 15.15 kokkuleppel

Ülle Piir

Klassiõpetaja
ylle.piir@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K kell 12.35 3.A kokkuleppel
E kell 13.30 3.A ja 3.B
R kell 13.30 4.B

Maigi Vändre

Kehaline kasvatus
maigi.vandre@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Urve Leiten

Inglise keel
Õpiabi
urve.leiten@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Siim Brauer

Haridustehnoloog
+372 56222211
haridustehnoloog@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Informaatika, 8b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Tääksis E kell 11.50 kokkuleppel
Sürgaveres N kell 11.10 kokkuleppel
Suure-Jaanis N kell 13.20 kokkuleppel

Aurelika Reimann

Klassiõpetaja
aurelika.reimann@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.,2.,3. klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.15 kokkuleppel

Elle Jänes

Klassiõpetaja
elle.janes@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.,5.,6. klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.15 kokkuleppel

Kristi Oolo

Muusika
kristi.oolo@sjk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Maarja Varik

Klassiõpetaja
maarja.varik@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.,5.,6. klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Mari Randaru

Klassiõpetaja
mari.randaru@sjk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.,2.,3. klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.30 kokkuleppel