Ühine jõulu kontsert-aktus 22. detsember Huvijuht

21. detsembril toimus Suure-Jaanis Suure-Jaani tegutsemiskoha 1.-6. klasside, Tääksi tegutsemiskoha ja Sürgavere tegutsemiskoha ühine jõulu kontsert-aktus. Esineti erinevate jõululiste etteastetega ja edastati enne jõuluvaheaega kauneid pühadesoove. Täname kõiki esinenud õpilasi! Täname juhendajaid: Kalev Saarva; Laili Kalev; Kristi Oolo; Heidi Oja-Kalberg; Taive Murd; Maigi Vändre; Riina Mankin; Lii Lõhmus! Täname ka Veiko Seppa aktuse helindamise ja valgustamise eest! Kauneid pühi ja vahvat vaheaega!