Uudised

Tunnustussündmus tõi tunnustuse 24. november Huvijuht


16. novembril toimus Tallinna Muusika- ja Balletikoolis Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatud andekate noorte tunnustussündmus "Tähelend". Tunnustussündmuse idee on märgata ja väärtustada õpilaste motivatsiooni ja pingutusi, saavutada silmapaistvaid tulemusi tipptasemel, ning nende juhendajate pühendumist noore arengu toetamisel. Meie kooli 8. klassi õpilane Anu-Liis Rausepp sai sündmusel tunnustatud kategoorias "Võimsad vägilased". Kool tunnustab Anu-Liisi, tema pere ja treenereid tubli õpilase tähelennu toetamise eest!

16. novembril toimus Tallinna Muusika- ja Balletikoolis Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatud andekate noorte tunnustussündmus "Tähelend". Tunnustussündmuse idee on märgata ja väärtustada õpilaste motivatsiooni ja pingutusi, saavutada silmapaistvaid tulemusi tipptasemel, ning nende juhendajate pühendumist noore arengu toetamisel. Meie kooli 8. klassi õpilane Anu-Liis Rausepp sai sündmusel tunnustatud kategoorias "Võimsad vägilased". Kool tunnustab Anu-Liisi, tema pere ja treenereid tubli õpilase tähelennu toetamise eest!