Uudised

Inglise keele lugemisvõistlus 24. november Huvijuht


17.november toimus Viljandi linna ja maakonna 8.-9. kl inglise keele lugemisvõistlus. Võistlejad lugesid ette raamatut "Valmistub esimene mängija" (Ready Player One), autor Ernest Christy Cline. Žürii koosseisus olid Chase, Barrett ja Grant.

Meie kooli esindas võistlusel 8. klassi Randel Teever. Kiidame Randelit tubli osalemise eest ja täname õpetaja Laili Kalevit!

17.november toimus Viljandi linna ja maakonna 8.-9. kl inglise keele lugemisvõistlus. Võistlejad lugesid ette raamatut "Valmistub esimene mängija" (Ready Player One), autor Ernest Christy Cline. Žürii koosseisus olid Chase, Barrett ja Grant.

Meie kooli esindas võistlusel 8. klassi Randel Teever. Kiidame Randelit tubli osalemise eest ja täname õpetaja Laili Kalevit!