Võidukas jalgpalli karikavõistlus 02. oktoober Huvijuht

2. oktoobril toimusid Viljandimaa koolide 7.-9. klasside jalgpalli karikavõistlused. Kool oli esindatud nii tüdrukute kui ka poiste võistkondadega. Tüdrukute võistkonnas mängisid: Helery Tikut; Maris Miil; Adele Taimre; Laura Rets; Liis-Carmen Raabe; Truude Lillemaa; Grete-Liis Antson; Viktooria Kivimurd; Merily Pollmann; Adeele Vozniuk. Poiste võistkonnas võistlesid: Alari Tikut; Gert Antson; Marten Maidla; Markus Aren; Markus Kiire; Alari Velbaum; Oskar Masing; Oliver Kaugerand; Andri Jürgen; Romet Talviste. Mõlemad võistkonnad tegid puhta töö ja kuldsed karikad toodi koju! Kiitus vingetele jalgpalluritele! Täname treener Sergei Vassiljevit ja õpetaja Andres Viksit!