Uudised

Võrkpalli kooliliiga karikas 15. märts Huvijuht


15. märtsil toimus August Kitzbergi nimelises Gümnaasiumis Viljandimaa koolide 7.-9. klasside poiste võrkpalli kooliliiga võistlus. Meie kooli võistkonda kuulusid Ainar Arula; Tehven Simuste; Romek Sülla; Ardo Tulp; Romet Lepik; Alari Tikut ja õpilasi juhendas õpetaja Andres Viksi. Meeskond saavutas August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi ja Paalalinna Kooli ees esimese koha. Palju õnne poistele suurepärase tulemuse puhul!

15. märtsil toimus August Kitzbergi nimelises Gümnaasiumis Viljandimaa koolide 7.-9. klasside poiste võrkpalli kooliliiga võistlus. Meie kooli võistkonda kuulusid Ainar Arula; Tehven Simuste; Romek Sülla; Ardo Tulp; Romet Lepik; Alari Tikut ja õpilasi juhendas õpetaja Andres Viksi. Meeskond saavutas August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi ja Paalalinna Kooli ees esimese koha. Palju õnne poistele suurepärase tulemuse puhul!