Pereõhtu koos helkurkõnniga 24. ноября Huvijuht

23. novembri õhtul toimus Suure-Jaanis pereõhtu. Alates kella viiest õhtul said õpilased koos oma peredega panna end sportlikes tegevustes proovile. Mängiti korvpalli täpsusvisete mängu, selgitati välja, kellel on tugevaimad kõhulihased, mõõdeti oma ajataju, visati täpsust ja prooviti leida tasakaalu. Kell kuus mindi ühisele helkurkõnnile ja nauditi mõnusat jalutuskäiku läbi Suure-Jaani linna. Õhtu lõppes ühise kringlisöömise ja sündmust korraldanud asutuste meenete loosiga. Täname sportlike tegevusi läbi viinud õpetajaid- Reeda Sadam, Rauno Tamm, Katrin Nurk, Siivi Univer, Ene Adams, Marge Johanson, Lii Lõhmus ja õpilastest vabatahtlikuna abis olnud Nora Kranerit. Täname helkurkõnni korralduse eest Elerin Tetsmanni ja Viljandi politseijaoskonda, Marlen Silma ja Suure-Jaani Noortekeskust ning sündmusele maitsva kringliga sponsorlust teinud Aivar Paasi! Tunnustame kõiki osalenud peresid ning ootame teid lahkelt ka järgmistele pereüritustele!