Euroopa keeltepäev 26. сентября Huvijuht

Esmaspäeval, 26. septembril toimus Suure-Jaani Koolis 5.-9. klassidele Euroopa keeltepäev.

5.-6. klassid koostasid plakateid, millele nad kirjutasid erinevates keeltes sõnu ja 7.-9. klassidel toimus viktoriin, mida viisid läbi keeleõpetajad. Õpilased jagasid ennast rühmadesse ja neile jagati väikesed paberilipikud. Ette loeti 15 küsimust Euroopa keelte kohta ja paberitele kirjutati vastused. Kohti jäid jagama paljud grupid. Auhindadeks olid käepaelad, pastapliiatsid ja kleepsud.

Õpilased leidsid, et sündmus oli vahva ja selle päeva puhul oleks võinud isegi rohkem olla keeleteemalisi tegevusi.

Brita Olev ja Laura Ojasoo 7. a klassist

Brita Olev ja Laura Ojasoo 7. a klassist