2024.aasta hariduse eripreemia 07. октября Huvijuht

4. oktoobril toimus Põhja-Sakala valla haridustöötajate vastuvõtt, mille käigus anti üle selle aasta hariduspreemiad.

Üritusel esinesid Vastemõisa rahvamaja pilliringi õpilased, Võhma puhkpillistuudio, Suure-Jaani kultuurimaja noortebänd Con-Dase Con-Dayad ning väikesed rahvatantsijad Olustvere põhikoolist.

Meie kooli töötajad olid nomineeritud mitmes kategoorias.

2024. aasta hariduspreemiate laureaadid on:

huviharidustöö preemia – Suure-Jaani Kooli maleringi juhendaja Jüri Hansen;

aasta õpetaja – Suure-Jaani Kooli õpetaja Pille Sonk;

aastate õpetaja- Ülle Piir;

hariduse eripreemia – Suure-Jaani kooli ja gümnaasiumi projektinädal „Inimene ja inimeseks olemine".

Täname Põhja-Sakala valda tunnustuse eest!

Foto: Marko Reimann

Meie kooli töötajad olid nomineeritud mitmes kategoorias.

2024. aasta hariduspreemiate laureaadid on:

huviharidustöö preemia – Suure-Jaani Kooli maleringi juhendaja Jüri Hansen;

aasta õpetaja – Suure-Jaani Kooli õpetaja Pille Sonk;

aastate õpetaja- Ülle Piir;

Täname Põhja-Sakala valda tunnustuse eest!

Foto: Marko Reimann