Mudilaskoor käis laulupeol 03. июля Huvijuht

Lauldes kaovad mured meelest, keegi pole pahur,

viisid valla päästame ka siis, kui tuleb sadu.

Meie rõõmsad laulud üle ilma kajavad,

tumedadki vihmapilved ära ajavad.

Lauldes sõpra kallista, kes tundub üksildane,

heliseva lauluga ta naeratama pane!

Kaasa lauldes sinuga tal särama lööb silm.

Kaunimaks saab muusikast siis kogu maa ja ilm!"

(M.J.Sildos / H.G.Rebane „Rõõm on täitnud maa“)

XIII noorte laulu- ja tantsupidu „Püha on maa“ on saanud ilusaks ajalooks. Oli eriline ja meeldejääv pidu, mis paljude jaoks meist tähendas päris esimest korda suurel laulupeol osalemist.

Suure-Jaani Kooli mudilaskoor tänab kõiki sõpru ja toetajaid, kes andsid meile suurele laulupeole jõudmiseks hoogu!

Täname mudilaskoori suurepäraseid juhendajaid- õpetaja Riina Mankin ja õpetaja Lii Lõhmus! Täname saatjaid ja abilisi- õpetaja Jaanika Reier, Karmen Grünbaum ja Kaili-Sandra Olle!

Lauldes kaovad mured meelest, keegi pole pahur,

viisid valla päästame ka siis, kui tuleb sadu.

Meie rõõmsad laulud üle ilma kajavad,

tumedadki vihmapilved ära ajavad.

Lauldes sõpra kallista, kes tundub üksildane,

heliseva lauluga ta naeratama pane!

Kaasa lauldes sinuga tal särama lööb silm.

Kaunimaks saab muusikast siis kogu maa ja ilm!"

(M.J.Sildos / H.G.Rebane „Rõõm on täitnud maa“)