Spordipäevad 14. mai Huvijuht

Kevadised spordipäevad toimuvad erinevatel kooliastmetel esinevatel päevadel.

20. mail toimub kõigi kolme tegutsemiskoha 1.-6. klasside ühine spordipäev, kus aladeks on 60m jooks; pallivise; kaugushüpe; 400m jooks ja pendelteatejooks.

22. mail toimub 7.-9. klasside spordipäev koos Suure-Jaani Gümnaasiumiga. Aladeks on 100m jooks, kaugushüpe, kuulitõuge, 400m jooks ja 4x100 teatejooks.

Paneme end spordis proovile ja fikseerime kevadised tulemused. Sportides võidab igaüks, kuid eraldi auhindame kõigi alade parimaid tulemusi.

Kevadised spordipäevad toimuvad erinevatel kooliastmetel esinevatel päevadel.