Sõbrapäev 08. veebruar Huvijuht

Taaskord on aeg sõpru meeles pidada ja hakata sõpradele kaarte valmistama ning ka kappidest stiilinädalaks riideid otsima.
Õpilasesindus korraldab 12.-16. veebruaril koolis stiilinädala.
Sõbrapäeval saab oma sõpradele kirju saata ja roose kinkida, koos sõbraga Kahooti mängida ja tantsuvahetunnis tantsida, avatud on fotonurk ning õpilasesinduse liikmed selgitavad välja kooli kõige sõbralikumad õpilased. Rooside tellimine käib Stuudiumi suhtlusesse saadetud lingi kaudu.

Õpilasesindus korraldab 12.-16. veebruaril koolis stiilinädala.