Pereõhtu koos helkurkõnniga 21. november Huvijuht

Algusega kell 17 saavad pered osaleda koolimajas toimuvates töötubades, kus saab mängida erinevaid mänge, meisterdada, end vanematega koos proovile panna ja ka uusi teadmisi õppida.
Algusega kell 18 algab koolimaja eest helkurkõnd, mida korraldame koostöös veebipolitseinik Elerin Tetsmanni ja Suure-Jaani Noortekeskusega. Pane end helkuri, helkivate riiete ja pealampidega särama ja lähme Suure-Jaanit avastama, sest kõnnime sel korral uut teekonda.
Võta pere kaasa, ära unusta head tuju ja helkurit, riietu vastavalt ilmale ning tule veeda üks mõnus õhtu!

Olete oodatud!

Olete oodatud!