Uudised

Nutispordi head tulemused 24. märts Huvijuht


21. märtsil toimus Pärnus Edela-Eesti matemaatikavõistuse Nuti Mati piirkonnafinaal. Meie kooli esindasid tublidest matemaatikutest Skaidrit Kiik; Konrad Reinkubjas; Nora Kraner; Anu-Liis Raudsepp; Randel Teever; Anni Mari Toomsalu; Taavi Pihlak ja õpetajatest Anneli Joandi ja Jaanika Reier. Kõik osalejad olid väga tublid! Oma vanuseastmes saavutasid Skaidrit ja Anu-Liis esikohad ning Randel saavutas kolmanda koha. Kiidame tublisid matemaatikuid ja täname õpetajaid õpilaste juhendamise eest!

21. märtsil toimus Pärnus Edela-Eesti matemaatikavõistuse Nuti Mati piirkonnafinaal. Meie kooli esindasid tublidest matemaatikutest Skaidrit Kiik; Konrad Reinkubjas; Nora Kraner; Anu-Liis Raudsepp; Randel Teever; Anni Mari Toomsalu; Taavi Pihlak ja õpetajatest Anneli Joandi ja Jaanika Reier. Kõik osalejad olid väga tublid! Oma vanuseastmes saavutasid Skaidrit ja Anu-Liis esikohad ning Randel saavutas kolmanda koha. Kiidame tublisid matemaatikuid ja täname õpetajaid õpilaste juhendamise eest!