Oluline

Loodusainete katsekomplektide kinkimine 08. veebruar Huvijuht


Meie kool osaleb Eesti Inseneride Liidu, Eesti Kaubandus- tööstuskoja ja Eesti haridusstartupi Praktikal algatuses "Oma silm on kuningas", mis ärgitab ettevõtteid, kogukondi ja kõiki huvilisi kinkima koolidele loodusainete õppe- ning katsekomplekte. Algatuse eesmärk on tuua põnevad ja praktilised füüsika- ning keemiatunnid igasse kooli, et hoida huvi õppimise vastu. Algatuses osaleb koos meie kooliga keel 31 kooli üle Eesti. Katsekomplektidega saab 8.-9. klassides läbi viia haaravaid füüsika- ja keemiatunde, kus teooriat toetavad läbivalt elulised katsed. Meie kooli toetades saaks kool 8. klassidele valgusõpetuse ja mehaanika katsekomplektid ning 9. klassid soojus- ja elektriõpetuse katsekomplektid. Rohkem informatsiooni programmi kohta ning meie kooli saab toetada leheküljelt: https://silm.praktikal.ee

Meie kool osaleb Eesti Inseneride Liidu, Eesti Kaubandus- tööstuskoja ja Eesti haridusstartupi Praktikal algatuses "Oma silm on kuningas", mis ärgitab ettevõtteid, kogukondi ja kõiki huvilisi kinkima koolidele loodusainete õppe- ning katsekomplekte. Algatuse eesmärk on tuua põnevad ja praktilised füüsika- ning keemiatunnid igasse kooli, et hoida huvi õppimise vastu. Algatuses osaleb koos meie kooliga keel 31 kooli üle Eesti. Katsekomplektidega saab 8.-9. klassides läbi viia haaravaid füüsika- ja keemiatunde, kus teooriat toetavad läbivalt elulised katsed. Meie kooli toetades saaks kool 8. klassidele valgusõpetuse ja mehaanika katsekomplektid ning 9. klassid soojus- ja elektriõpetuse katsekomplektid.

Rohkem informatsiooni programmi kohta ning meie kooli saab toetada leheküljelt: https://silm.praktikal.ee