Uudised

Edukas laevamudelismi võistlus 27. märts Huvijuht


25. märtsil toimus Tallinna Tondiraba Huvikoolis Eesti Laevamodellistide Liidu eestvedamisel noorte laevamudelismi võistlus. Meie kooli õpilastest esindasid Viljandi Huvikooli Joonas Mägi ja Martin Sülla. Võistlusklassis ECO-mini standard saavutas Joonas 1. koha ja Martin 2. koha. Palju õnne poistele edukate tulemuste eest ja lennukaid ideid järgnevateks võistlusteks!

25. märtsil toimus Tallinna Tondiraba Huvikoolis Eesti Laevamodellistide Liidu eestvedamisel noorte laevamudelismi võistlus. Meie kooli õpilastest esindasid Viljandi Huvikooli Joonas Mägi ja Martin Sülla. Võistlusklassis ECO-mini standard saavutas Joonas 1. koha ja Martin 2. koha. Palju õnne poistele edukate tulemuste eest ja lennukaid ideid järgnevateks võistlusteks!