Oluline

Aasta õpetajad 22. september Huvijuht

20. septembril toimus Viljandi Kutseõppekeskuses Viljandimaa tervitab ja tänab pidulik sündmus. Esmakordselt koolis alustavatest haridustöötajatest käisid end tutvustamas meie koolis sellest õppeaastast alustanud eesti-keele õpetaja, Gerly Tamm ja sotsiaalpedagoog, Eva-Liisa Vaarik. Tere tulemast meie meeskonda!

Sündmusel tunnustati konkurssi "Aasta õpetaja" Viljandimaa laureaate. Koolil on hea meel, sest kaks Viljandimaa laureaati on meie kooli töötajad. Palju õnne Viljandimaa aasta põhikooli aineõpetaja kategooria tunnustuse eest, meie kooli kehalise kasvatuse õpetajale-Andres Viksi! Palju õnne Viljandimaa aasta tugispetsialisti kategooria tunnustuse eest, meie kooli HEV-koordinaator ja logopeed-Reet Hindriks!