Suure-Jaanis tähistatakse hariduselu 335. aastapäeva 10. september Huvijuht

Sellel sügisel möödub 335 aastat Suure-Jaani piirkonnas hariduselu andmise algusest.
Tähistasime 26. augustil aastapäeva vilistlaste kokkutulekuga.
14. septembril tähistame hariduselu aastapäeva koolis koos õpilastega.
Sellel päeval toimub traditsiooniline "Lilleõis koolile" sündmus, mille raames valmistatakse klassidega ühiselt kompositsioone.
Päeva jooksul külastavad kõik klassid Suure-Jaani Raamatukogu ja saavad vaadata näitust, mis on pühendatud meie piirkonna hariduselule.
Lisaks teevad kõik klassid ühiselt pilte, kus on loovalt kujutatud tähistatava aastapäeva number.
Ilusat pidupäeva!

Tähistasime 26. augustil aastapäeva vilistlaste kokkutulekuga.
14. septembril tähistame hariduselu aastapäeva koolis koos õpilastega.
Ilusat pidupäeva!