Jalgpalli karikavõistluse võit 26. september Huvijuht

26. septembril toimus Viljandis 6.-9. klasside noormeeste jalgpalli karikavõistlus. 7.-9. klasside arvestuses võitis meie kooli võistkond!

Alagrupis jäime Viljandi Kesklinna Kooli järel teiseks. Poolfinaalis võitsime Viljandi Paalalinna Kooli. Normaalaeg lõppes 0-0 ja karistuslöökidega võitsime meie. Finaali vastaseks oli Viljandi Jakobsoni Kool, keda võitsime 1-0. Kolmanda koha sai Viljandi Kesklinna Kool. Kooli võistkonda kuulusid: Ardo Tulp; Tehven Simuste; Marten Maidla; Andri Jürgen; Jan-Martti Tiirats; Sandor Järvsoo; Tony Lepik; Ainar Arula; Kunnar Uus ja poistega käis võistlustel kaasas õpetaja Rauno Tamm. Palju õnne meeskonnale võidu puhul!