Direktori tänuvastuvõtt 14. июня ott.kukk

9. juunil toimus Suure-Jaani koolimaja aulas Suure-Jaani Kooli ja Suure-Jaani Gümnaasiumi direktori tänuvastuvõtt.

Vastuvõtule oli kutsutud 178 kooli ja gümnaasiumi tubli õpilast ja nende õpetajad ning juhendajad. Direktor tänas kõiki tublisid õpilasi ja õpetajaid pika lauaga, mida aitasid katta 8.a klassi õpilased koos kooli töötajaskonnaga. Tänuvastuvõtul esines üllatusesinejana Jaagup Tuisk. Tunnustame kõiki tublisid noori ja nende juhendajaid ning täname kõiki, kes tänuvastuvõtule kaasa aitasid!