Põhiväärtuste konkursi laureaadid 14. июня Huvijuht

Õppeaasta lõpuaktustel tehti teatavaks kooli põhiväärtuste konkursi teise poolaasta laureaadid ja tunnustati neid konkursi meenega, mille kujundas 4. a klassi Keira Kraner ja millel oli kirjas ka tekst, miks laureaat valituks osutus.

RÕÕMURAAS 2022- ELO RAUDE

Elo on alati särasilmne ja naerusuine tüdruk, hästi sõbralik ja abivalmis kaaslane. Märkab nii abivajajat, kui kaaslaste häid tegusid. Aeg ajalt korraldab Elo oma vaiksel moel kaaslastele üllatusi: jõulude eel oma joonistatud inglite näitus, plakat ukrainlaste toetuseks, ühiselt filmi vaatamise idee. Filmi tahtis Elo kaaslastele nii väga tutvustada, et kaasas teisi tüdrukuid julgustuseks ja leppis kokku inglise keele õpetajaga filmi otsetõlke osas. See sündmus seisab meil alles ees.

TERAVSILMNE MÄRKAJA 2022

Meid ei ole üks, vaid 17 teravat silmapaari. Meie teravsilmsed märkajad on Sürgavere lasteaia “Vembu“ rühma lapsed. Läbi õppeaasta on meil olnud teemaks „Käitun loodusega hästi, viskan prügi prügikasti“. Sealt on meie märkajad hoo sisse saanud. Ükski paber, pudel või muu prügi ei ole märkamata jäänud meie teravsilmsetele lastele. Koos oleme käinud prügi korjamas mänguväljakult, teede äärest, küla vahelt, spordihoone ümbrusest ning sorteerinud selle. Loodus on saanud puhtamaks ja meie lapsed oskavad prügi looduses märgata ja teavad kus on selle koht. Nad teavad, et puhtas looduses on hea olla nii endal kui teistel.

JULGE HUNT 2022- STENAR JÜRGEN

Klassis tekkinud probleeme ei tahaks algul keegi klassis arutada, aga Stenaril on julgust neid kõva häälega välja öelda ja otsida ka lahendusi.

KOOSTÖÖBOSS 2022- TRIINU JOHANNA SEPP

Ta teeb ja planeerib grupis projekte. Ta on alati klassi jaoks olemas kui on vaja midagi korraldada ja tal on alati väga head ja säravad ideed. Ta teeb alati kõik, et kõik teeks asju koos ja kõik oleks kaasatud.

AKTIIVNE ALGATAJA 2022- ELENA KÕRGESAAR JA KREETE-KARMEN KUPPER

Elena Kõrgesaar ja Kreete-Karmen Kupper- on tegusad 8.b klassi õpilased, kellele läheb korda klassi ja kaasõpilaste hea käekäik. Nad on julged avaldama arvamust klassiga seonduvatel teemadel ja löövad aktiivselt kaasa klassiürituste korraldamisel, ent jagavad mõtteid ka koolielu puudutavates küsimustes. 8.klassi loovtöö raames valmistasid tüdrukud koolile puust seinakalendri, mis söökla ukse kõrval rippudes aitab igal kooliõpilasel igapäevaselt õiget kuupäeva ja nädala väärtust meeles hoida.

NUTIKAS KOKKUHOIDJA 2022-ARDO TULP

Ardo Tulp- ta väärib seda tiitlit kuna ta suudab hästi hoida kokku nii sõpradega kui ka rahadega. Teab millal säästa ja millal võib raisata.

KOOSTÖÖBOSS 2022- LIIVIKA LAISAAR

Ta püüab alati leida koostöö võimalusi nii õpilaste, õpetajate kui ka lastevanemate vahel. Liivika tuleb appi siis, kui sõbrad on tülli läinud, asjad on kadunud, märgatud on pahategusid. Kõik peavad koolimajja ära mahtuma ja siin õppida saama. Liivika töötab igapäevaselt selle nimel, et koolis oleks turvaline ja sõbralik õpikeskkond.

NUTIKAS KOKKUHOIDJA 2022- EVALD SEPP

Ta suudab hoida kooli kulud kontrolli all ja tundub, et ta ei kuluta liiga palju.

Aitäh kõigile nominentide esitajatele ja tunnustus laureaatidele!

RÕÕMURAAS 2022- ELO RAUDE

TERAVSILMNE MÄRKAJA 2022

JULGE HUNT 2022- STENAR JÜRGEN

KOOSTÖÖBOSS 2022- TRIINU JOHANNA SEPP

AKTIIVNE ALGATAJA 2022- ELENA KÕRGESAAR JA KREETE-KARMEN KUPPER

NUTIKAS KOKKUHOIDJA 2022-ARDO TULP

KOOSTÖÖBOSS 2022- LIIVIKA LAISAAR

NUTIKAS KOKKUHOIDJA 2022- EVALD SEPP

Aitäh kõigile nominentide esitajatele ja tunnustus laureaatidele!