2023/2024 õppeaasta Tääksi tegutsemiskoha huviringid.

Ring, õppekoht, juhendaja Ringi tutvustus ja toimumise ajad

Solistide ring

Kristi Oolo

Ringi eesmärk on koolis põhjalikumalt laulmisega tegelemine. Lauluansambel tegeleb iganädalaselt repertuaari õppimisega, et seda esitada kooli olulistel sündmustel. Ansambel õpib lisaks laulmisele ka kergete instrumentaalsaadete lisamist õpitavatele lauludele.
K -
N -

Liiklusring

Rein Aidak

Ringi eesmärkideks on 3. klassi õpilastele liikluseeskirja nõuete tutvustamine, et kujundada neis õppekavas ettenähtud ohutut liikluskäitumist, harjutada järgima liikluses kehtivaid norme ning õppida arvestama kaasliiklejaid. Ringis lahendame liiklusteste, parandame jalgrattasõidu oskusi, vaatame õppefilme, mängime liiklusmänge. Maikuus sooritavad õpilased jalgratturi eksami.
K -
N -9.05-9.50

Malering

Jüri Hansen

Teemad, millega ringis tegeletakse:

1. Malendid, nende nimetused ja käigud.

2. Matistamine kahe vankriga, lipuga, ühe vankriga, kahe odaga.

3. Maleülesannete lahendamine.

4. Mäng malekellaga.

5. Partiide ülesmärkimine.

6. Praktiline mängime.

7. Mängimine portaalis vint.ee.

8. Osalemine malevõistlustel.

9. Malesimultaan.

K - 13.00-14.30
N -

Pilliring

Heidi Oja-Kalberg

Kutsuda ja suunata 2.-6.klassi õpilasi muusika juurde, avada loovvõimeid, kujundada muusikalist maitset, leida ja arendada individuaalseid muusikalisi oskusi ja võimeid.  Julgustada õpilasi sooloesinemisteks ning osaleda ansamblite koosmängus.  Rikastada laste tundemaailma.  Astuda üles kooli siseüritustel ning võimalusel esineda ka väljaspool.

E-11.50-14.50

K-15.45-18.45 (Vastemõisa tegutsemiskohas)

Язык
Эстонский