Новости

Viljandimaa koolide karikavõistlused murdmaajooksus 26. сентября Huvijuht

25. septembril toimusid Karksi-Nuias Viljandimaa koolide karikavõistlused murdmaajooksus. Meie kool oli esindatud suure võistkonnaga ja võisteldi 500m, 1000m ja 2000m murdmaajooksudes. Tüdrukutest jooksis 6.-7. klasside 500m jooksus end teiseks Keira Kraner. Poiste 8.-9. klasside arvestuses saavutas 1000m jooksus esimese koha Alari Tikut. 8.-9. klasside poiste 2000m jooksus tuli teisele kohale Marten Maidla. Kooli võistkonda kuulusid ja jooksid erinevates jooksudes tublisid tulemusi veel: Alissa Keskülla; Truude Lillemaa; Maris Miil; Geiti Ostra; Mia Maria Sepp; Laura Rets; Viktooria Kivimurd; Merily Pollmann; Simon Vallistu; Ruuben Reinkubjas; Kermo Talviste; Oliver Kaugerand; Oliver Org; Oskar Soo ja Allar Arula. Võistkond saavutas suurte põhikoolide arvestuses kolmanda koha! Uhke karikas läheb karikakappi kõigile imetlemiseks. Kiitus kiiretele jooksjatele! Täname võistlusel juhendajatena kaasas olnud õpetaja Liis Kuresood ja õpetaja Andres Viksit!

Täname võistlusel juhendajatena kaasas olnud õpetaja Liis Kuresood ja õpetaja Andres Viksit!