Sügisene matkapäev Lõhavere linnamäele 24. сентября Huvijuht

23. septembril korraldasime vabariikliku spordinädala raames matka Lõhavere linnamäele. Suure-Jaani maja nooremad klassid ja Sürgavere kõik õpilased alustasid matka linnamäe poole juba esimese tunni alguses ning suuremad õpilased liitusid nendega peale paari koolis oldud õppetundi. Matk kulges turvaliselt mööda kergliiklusteed lustakas meeleolus imelist sügisilma nautides. Linnamäel said õpilased osaleda erinevates sportlikes ja mõttetegevust arendavates ning ka meeskonnatööd parandavates õpetajate poolt korraldatud tegevustes. Enne tagasi Suure-Jaani matkamist söödi ühiselt sooja lõunasööki ning kõik klassid osalesid sportlike, kultuursete ja magusate auhindade loosimises. Oli tore matkapäev. Kiidame kõiki tublisid matkajaid, täname kõiki korraldajaid ja abilisi!