Euroopa keeltepäev 26. september Huvijuht

26. septembril tähistatakse Euroopas keeltepäeva, millega soovitakse tähtsustada Euroopas kõneldavaid keeli ning innustada inimesi keeli õppima. Keeltepäeva puhul panid Suure-Jaani õpetajad end proovile erinevate Euroopa keelte õpetamisega. Esimese tunni ajal õppisid kõik õpilased vähemalt kolmes keeles uusi sõnu ja lauseid ütlema. Õpiti nii skandinaavia keeli, idabalti keeli kui ka kaugemate Euroopa piirkondade keeli. Põnevust lisasid programmeerimise keel Python ja viipekeel. Tund oli täis uusi sõnu, väljendeid, luuletusi, mänge ja pakkus koolipäeva vaheldust. Täname keelte aineühenduse meeskonda toreda algatuse eest ning kõiki õpetajaid, kes keeli õpetasid!