Võistujoonistamine ERM´is

26. novembril toimus Eesti Rahva Muuseumis 23. võistujoonistamine teemal: „Mis asi see on?“ Joonistamisest võtsid osa 28 kooli Eesti erinevatest paikadest. Enne joonistamist oli õpilastel võimalus tutvuda ERM-i näitustega ja valida huvipakkuv ese joonistamiseks. Joonistajatele oli põhitingimuseks ikka, et pildil peab olema kujutatud vähemalt üks ERMi näitustel eksponeeritud ese, muster, motiiv , mis on asetatud vabalt valitud konteksti. Suure-Jaani Koolist osalesid Simona Brauer ja Ruuben Reinkubjas 2.a klassist, Ralf Grünberg ja Tim Sulamanidze 5.a klassist, Hanelle Kaugerand ja Aliise Valvik 8. klassist. Kõikide õpilaste tööd olid väga huvitavad ja pälvisid kiidusõnu. 4.-6. klasside arvestuses saavutas Ralf Grünberg 3. koha. Õpilasi juhendas ja saatis sel päeval õpetaja Reeda Sadam. Oli mõnus loomingut täis päev.