Valmis Suure-Jaani kooli kinkeraamat

IMG_1283

Esmaspäev, 20. juuni oli väga eriline päev 9.a klassi õpilastele Inessa Saaritsale ja Anna-Liisa Sääsele, kelle raamatu „Haruldaste olendite taskuraamat“ esitlus toimus Suure-Jaani Kultuurikeskuses.

Tüdrukute raamat nende enda juttude ja illustratsioonidega valmis eelmisel õppeaastal 8. klassi loovtööna. Direktor Epp Välbale meeldis tüdrukute töö niivõrd, et ta võttis enda südameasjaks aidata raamatul trükki pääseda ja tänu tema kontaktidele sai raamatu väljaandmine Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse eriala üliõpilase Hedi Armuliku kursusetööks.

Raamatuesitlusel tänati toetajaid, kelleks oli nii kohalikke ettevõtteid kui ka Hooandja kaudu panustanud inimesi. Tüdrukud jutustasid raamatu valmimisest ja lugesid ette loo tulirebastest. Soovijatel oli võimalus raamat endale osta ja autogrammgi paluda.

Raamatust saab Suure-Jaani kooli kinkeraamat.