Tudipilv

Meie kooli 9. klassi tüdrukud Ingrid, Nora ja Marleen on loonud oma minifirma. Minifirma nimeks sai Tudipilv ja me toodame tekstiilijäätmetest patju. Meie põhiliseks tooteks on käepadjad, mida saab kasutada pikkadel reisidel, ootamistel ja loengutundidel. Nüüdseks oleme minifirmaga käinud juba kolmel laadal. Esimene laat toimus Suure-Jaani Koolis 8. oktoobril ja see oli heategevuslaat.

Teine laat oli laupäeval, 15. detsembril Tartu Kaubamajas. Seal toimus suur üle-eestiline õpilasfirmade jõululaat. Tartusse läksime valmis juba eelmisel õhtul. Laadal oli igale õpilas- või minifirmale müügikohaks pool lauda eraldatud. Selle laua taga veetsime kordamööda 4 väsitavat tundi (11.00-15.00), samuti tegime müügi- ja tutvustustööd väljaspool oma lauda. Sellisel suurel laadal osalemine andis meile uusi ideid ja võimalusi oma minifirma paremaks muutmiseks ning loomulikult huvitava ja kasuliku kogemuse nii suurel laadal müümisega.

Viimane laat, kus käisime, toimus 17. detsembril koolis. Seal saime oma tooteid müüa kogu kooliperele ja paljud õpilased ja õpetajad said loodussõbralike patjade võrra rikkamaks. Siiani oleme saanud head tagasisidet ja häid ideid oma klientidelt.

Tutvuge meie tegemistega ka meie Instagrammis (@mftudipilv) ja Facebookis (MF Tudipilv) või küsige lisainfot e-maililt mftudipilv@gmail.com. Võtame rõõmuga vastu ka tellimusi.

Nora Eensalu, 9.b klass