TEK 9.sünnipäev ja projektipäev

Reedel, 29. novembril toimus Suure-Jaani koolis lõbus projektipäev. Eesmärgiks oli luua koolimajja jõulumeeleolu, sest varsti on jõulud tulemas.
Päev algas kogu kooli ühise TEK-võimlemisega saalis, millega tähistasime Tervist Edendava Kooli 9. sünnipäeva. Seejärel jagati õpilased gruppidesse ja algas väga tegus päev.
Päeva jooksul meisterdati jõululaulude saatel koolimaja jõulukaunistused. Valmisid helbeketid, lumehelbed, lumelilled ja valmis said ka uhked kaunistused barjääripostidele. Lugemissaalis pakiti üheskoos kingitusi ja kodunduse klassis küpsetati õpetaja Siiri juhendamisel piparkooke, mille lõhn vallandus kõikjale üle maja. Direktor jutustas maadlussaalis õpilastele, kust on tulnud jõulukingituste traditsioon.  Mõlemal suurel vahetunnil toimusid ka tantsuvahetunnid, kus oli rohkesti osalejaid.
Päeva lõpuks oli maja palju kaunim ja valmis võtma vastu advendiaega. Kaunistamisesse said oma panuse anda kõik õpilased.

Mailis Tõnisson (9. a klass)
meediaring

Pilte tegi Artur Soo (9.a klass)
meediaring