Teatritrupp maakonnakonkursil

Meil, näitlejatel, on ikka pöörane nädal käimas. Kolmapäeval, 21. märtsil, käisime meie, Merilin Tkatšenko, Anete Puusta, Kati Roosi, Ingrid Aule, Nora Eensalu ja Eneli Raude, taas Viljandimaa teatripäeval Paistus. Sinna kokku tulnud Viljandimaa teatritruppe hinnati kolmes vanuseastmes: noorem, keskmine ja vanem vanuseaste. Olime keskmise vanuseastme esimesed esinejad ja sellepärast oli meil ka närv väga suur. Aga kõik läks hästi, tänu kõikidele inimestele, kes meile kaasa elasid ja edu soovisid. Žürii kiitis meid kui üht silmapaistvaimat ja kokkuhoidvaimat truppi. Lisaks meile oli keskastmes veel neli truppi Viljandimaalt: Võhma Koolist; Viljandi Vabast Waldorfkoolist; Saarepeedilt ja Ramsi vaba aja keskusest.

Nautisime ka teiste etendusi, kuni jõudiski kätte autasustamine. Seal jagati eripreemiaid silmapaistvatele ja kõige lõpus autasustati vanuseastme võitjat. Nii nagu eelmisel aastal, võitsime ka sel aastal ja pälvisime parima trupi tiitli. Juba aprillikuu keskel läheme Viljandi maakonda esindama Karksi-Nuia vabariiklikele teatripäevadele. Ootame juba põnevusega ja loodame, et seal läheb samuti hästi. Täname ka oma superjuhendajat Andres Oja, ilma kelleta poleks me need, kes me oleme.

Merilin Tkatšenko 8.a klassist