Tänuvastuvõtt

Töökale koolinädalale pani ilusa punkti reedel toimunud direktori tänuvastuvõtt, kuhu olid kutsutud Suure-Jaani Kooli tegusad ja tublid õpilased ning õpetajad, kes kõik on andnud märkimisväärse panuse kooliellu.
Talvise vastuvõtu esimesteks esinejateks olid Viljandimaa kammerkoori lauljad, kes laulsid laule nii teistest rahvustest kui ka laulupeo repertuaarist. Olgu öeldud, et sellesse kammerkoori kuulub ka meie enda direktor Epp Välba.
Teisena esines Viljandi Gümnaasiumi Teadusteater, mille koosseisu kuulus ka meie kooli vilistlane Stella. Noorte teadlaste etendused olid niivõrd vaatemängulised, et vaatajaskond oli lausa vaimustuses. Näidati õpetlikke katseid, kus on oluline tunda keemia ja füüsika seaduseid. Loomulikult ei jäänud publik ilma ka tuleetendusest ning ühest üüratust paugust, mis eriti väiksemate seas palju elevust tekitas.
Vastuvõtu lõpuks tegime traditsioonilise ühispildi ning seejärel palus direktor külalised lauda. Ahvatleva peolaua aitasid välja panna kaheksandate klasside õpilased. Kokkuvõttes möödus reedene pärastlõuna Suure-Jaani Kooli aulas vägagi meeleolukalt.

Merilin Tkatšenko 9.b klassist