Suure-Jaanis tähistati 332. hariduselu aastapäeva

Teisipäeval, 17. septembril tähistas Suure-Jaani koolipere hariduselu 332. aastapäeva. Hommikul toodi koolile kaasa lilleõis ja käteldi direktoriga. Lilledest valmistati õpetaja Reeda Sadama juhendamisel kena lilleseade, mis seati võimlabarjäärile.
Pidupäeva avasid kooli ja gümnaasiumi direktorid õnnitlustega kooliperele. Haridusmeetrile värvisid uue meetri juurde Sune-Lii Järvsoo ja Maria Toomingas (algatasid sel kevadel Haridusmeetri ülevärvimise), õpilasesinduse asepresident Mailis Tõnisson ja direktorid Epp Välba ning Evald Sepp.

Peale pidulikku avamist hakati ühiselt klassidega koos Haridusmeetrit läbima. QR-koodi abil täideti töölehti ning saadi uusi teadmisi oma kooli kohta. Meediaringi fotograaf Maria pildistas iga klassi loomingulisi kujundeid hariduselu 332. aastapäevast. Päev jätkus tunniplaani kohaselt.

Aurelia Tulp (8. klass, meediaring)