Suure-Jaani õpilasesindus EÕEL-is

20.-22. oktoobrini toimus Viljandis Jakobsoni Koolis Eesti Õpilasesinduste Liidu XXXVII üldkoosolek.

Kui teised olid juba rõõmsalt vaheajale läinud, algas minul töökas ja lõbus nädalavahetus. Reede lõunal algas EÕEL-i (Eesti Õpilasesinduste Liidu) üldkoosolek. Kõigepealt registreerisime oma kohaloleku ja panime ennast tudulasse kirja.

Avamine oli ametlik, samas ka lõbus. Tutvusime erinevate mängude abil teistega, koostasime arengukava ja tegime selles muudatused, hiljem olid meil töötoad, õhtuprogrammis olid erinevad mängud ja lõpuks läksime oma tudulasse. Seal vaatasime filmi ja tutvusime üksteisega pudelimängu mängides.

Laupäev algas uniselt, erksaks saime hommikuvõimlemisega. Sõime ja asusime tähtsamate asjade juurde. Pikk istumine vaheldus liikumisega. Kui olime lõpetanud ametliku osaga, oli aeg lõbutseda. Toimus mustvalgeteemaline pidu, kus oli paar esinejat ja lahedad tantsulood. Päev lõppes tudulas mängudega.

Pühapäeva hommikuvõimlemine oli pooleldi rahvatants ja pooleldi jooksuharjutused. Pärast sööki saime kätte oma mandaadid. Algas järjekordne väsitav, kuid produktiivne päev. Üldkoosolek lõppes ühispildi ja -lauludega.

Üritus oli väga lahe ja kui kellelgi on selline võimalus, soovitan kindlasti minna, ka selleks, et saada uusi sõpru.

Kati Roosi, 8.b klass