Suure-Jaani koolimaja siseõue ideekonkurss on lõppenud

Konkursi eesmärk oli sisustada koolimajale kaasaegne sisehoov koos multifunktsionaalse õueklassiga. Konkursile oodati töid, mille ideekavandi esemed sobituksid koolimaja üldfassaadiga. Esemete materjalidena kasutatakse eelistatuna betooni ja/või puitu. Värvilahendused peaksid sobituma kooli üldise värvigammaga, soovitavalt võiks kasutada kooli logovärve. Õueklass peab võimaldama teha rühmatööd. Klassis peab olema võimalus istuda ja kirjutada. Samuti oodati ideid, kuidas sobitada õueklassi roheala taimede ja püsililledega. Eeldati, et kooli siseõue saab kasutada ka aktiivtegevuseks (mängud vahetunnil vms).

Konkursile laekus üks ideekavand, selle esitas kooli õppejuht Mari Kase. Konkursi väljakuulutaja jättis endale õiguse ideekavandi realiseerimise käigus teha vajadusel siseõue ideekavandis muudatusi koostöös kavandi autoriga. Esitatud ideekavandi esemete maksumus ületas konkursil ette antud summat ja seega hakkab direktori poolt kokku kutsutud komisjon otsima ideekavandi elluviimiseks parimaid lahendusi, lootuses, et juba selle õppeaasta lõpus on koolil multifunktsionaalse õueklassiga sisehoov.

IGP0187