Suure-Jaani koolimaja ootab oma meeskonda koolikokka!

Ootame oma meekonda KOOLIKOKKA!

Kasvavate laste jaoks on lõunasöök eluliselt olulise tähtusega. Lapsed on koolisööklas igapäevased “kliendid”, kes soovivad, et vajalikud kalorid ja toitained oleks sobitatud mitmekesisesse maitsvasse menüüsse.

Otsime oma meeskonda koolikokka, kes oleks motiveeritud seisma hea meie laste tervisliku toitumise eest, kelle retseptikaust võimaldaks pakkuda lastele toite, mis maitseks, annaks energia ja elurõõmu ning samal ajal ei korduks nädalast nädalasse. Meie omalt poolt pakume võimalust oma ideid ja energiat rakendada rõõmsameelses ja toetavas meeskonnas motiveeriva töötasu eest.

Kui oled koka kvalifikatsiooniga terve ja rõõmsameelne inimene, kellele meeldib inimeste heaks töötada, siis Sind me just ootamegi! Saada oma kandideerimisdokumendid (CV, avaldus, kutset tõendavate dokumentide koopiad) aadressile direktor@sjk.edu.ee

kokk