Suure-Jaani Kooli lapsevanemad on Viljandimaa parimad

parim

Aitäh, meie tublid lapsevanemad! Tänu ning tunnustus ka klassijuhatajatele, kes teevad vanematega tõhusat koostööd!!!
Epp Välba
Direktor

Austatud Suure-Jaani Kooli pere ja lapsevanemad

Õnnitleme Teid auväärse tiitli puhul, mille pälvisite üleriiklikus Targa Vanema testis!

2015. aasta kevadel said Eesti lapsevanemad oma kasvatusalased teadmised proovile panna. Targa Vanema konkursil osalemiseks tuli neil lahendada ja analüüsida etteantud olukordi sellest, kuidas oma lastega alkoholiteemadel rääkida ning arukaid kokkuleppeid sõlmida.

Kokku kontrollis veebipõhises testis oma teadmisis rohkem kui 30 000 vastajat üle Eesti, kelle hulgast saavutasid teie kooli õpilaste vanemad parima tulemuse terves maakonnas.

Täname, et olete eeskujuks nii oma lastele kui ka teistele Eesti lapsevanematele ja koolidele. Soovime teile edaspidiseks kindlat meelt, mõistlikke otsuseid ning rohkelt lastega veedetud ilusaid hetki!

Siseministeeriumi teavitusprogrammi Tark Vanem eesmärk on innustada lapsevanemaid oma rolli ja seisukohtade üle mõtlema ning parandama oma oskusi lastega suhtlemisel. Kampaania on suunatud algklasside õpilaste vanematele, sest just selles vanuses lastega on parim aeg uimastitarvitamise tagajärgedest rääkimiseks ning sotsiaalsete oskuste arendamiseks.

Teavitusprogrammi keskmes on veebiportaal www.tarkvanem.ee, mis pakub põhjalikku teavet erinevate kasvatusstiilide kohta, võimalust kogu aasta vältel erinevatel teemadel oma vanemlikke teadmisi testida ning ekspertidelt nõu küsida.

Päikselist suve soovides,
Tark Vanem meeskond