Suure-Jaani Kooli eelkool

Suure-Jaani Kooli Suure-Jaani õppekohas toimub eelkool 2015 aasta sügisel 1. klassi tulevatele lastele 4 nädalal aprillis. Eelkooli täpne toimumise kellaaeg ja nädalapäev on selgitamisel.
Eelkooli eesmärk on lastele tutvustada nende klassijuhatajat, klassiruumi, koolimaja üldisemalt, koolilapsele kehtivaid esmaseid reegleid meie majas ja teisi õpetajaid(muusika, kehaline kasvatus), kellega tuleb esimesel õppeaastal kokku puutuda.
Õpetaja ja kooli huvi on saada põgusalt tuttavaks lastega ja nende vanematega ja koguda infot kooli tulevate laste arvu kohta. Meile on väga oluline uue õppeaasta töö planeerimiseks juba kevadel teada, kas peame avama ühe või kaks esimest klassi. Seetõttu toimub juba mais esimene lastevanemate koosolek ja võtame vastu ka avaldused 1. klassi astumiseks.
Lasteaias mittekäivate sügisel Suure-Jaani Kooli 1. klassi tulevate laste vanematel palume ühendust võtta kooli õppejuhiga.
telefon: 43 72 052
Kildu, Tääksi ja Sürgavere õppekoha eelkooli ja 1. klassi astumise kohta saab infot õppekoha juhtidelt.