Suure-Jaani eelkool

Suure-Jaani Kooli Suure-Jaani õppekohas toimub eelkool 2015 aasta sügisel 1. klassi tulevatele lastele 7., 14., 21. ja 28. aprillil kell 13.15-15.05 klassiruumis nr 125.

Eelkooli toimub registreesumine
e-posti aadressil:
telefonil:
43 72 052
43 72 051
Eelkooli eesmärk on lastele tutvustada nende klassijuhatajat, klassiruumi, koolimaja üldisemalt, koolilapsele kehtivaid esmaseid reegleid meie majas ja teisi õpetajaid(muusika, kehaline kasvatus), kellega tuleb esimesel õppeaastal kokku puutuda.
Õpetaja ja kooli huvi on saada põgusalt tuttavaks lastega ja nende vanematega ja koguda infot kooli tulevate laste arvu kohta. Meile on väga oluline uue õppeaasta töö planeerimiseks juba kevadel teada, kas peame avama ühe või kaks esimest klassi. Seetõttu toimub juba mais esimene lastevanemate koosolek ja võtame vastu ka avaldused 1. klassi astumiseks.
tere-kool2