SJK kiidab

Viljandi Kesklinna Koolis 19. aprillil toimunud raamatusõprade viktoriinil saavutas 124 punktiga I koha Suure-Jaani Kooli võistkond koosseisus Nora Eensalu, Anete Puusta ja Merilin Tkatšenko. Võistlejatelt eeldati kaheksa populaarse noortekirjanduse teose põhjalikku tundmist.

Palju õnne!

Täname õpetaja Sirje Urbelit.

19. aprillil toimus Viljandi Kesklinna Koolis raamatusõprade kohtumine viktoriini näol 7.-9. klassidele. Üritus oli korraldatud kahe kaheksandiku loovtööna. Enne kohtumist pidime kolme peale ära lugema 8 noortekirjanduse raamatut. Meie kooli esinduses olid Nora Eensalu, Anete Puusta ja Merilin Tkatšenko.

Kõigepealt pidime viima kokku teose nime selle kirjanikuga ning ära tundma ka raamatutegelased. Seejärel oli kaks erinevat katkendi põhjal teose ära tundmise ülesannet. Järgmiseks pidime lahendama “Terassüdame”-nimelise teose põhjal koostatud äratundmise ülesande. Viimaseks oli koostatud Kuldvillak kõikide teoste peale.

Hiljem toimus autasustamine, kus selgus, et meie võistkond tõi 124 punktiga võidu koju.
Ootame põnevusega järgmist aastat!

Merilin Tkatšenko, Nora Eensalu ja Anete Puusta