SJK KIIDAB

Üleriigilisel väikeste kodu-uurijate  10. uurimistööde kirjutamise võistlusel osales õpilasi Eestimaa 11. koolist:  Jõõpre Koolist, Jüri Gümnaasiumist, Melliste Algkool-Lasteaiast, Paide Hillar Hanssoo Põhikoolist, Haljala Koolist, Aegviidu Koolist, Saaremaa Ühisgümnaasiumist, Suure-Jaani Koolist, Vastseliina Gümnaasiumist, Vodja Koolist ja Tallinna 21. Koolist. Väljakuulutatud teema ,,Meie kandi keel ja kombed“ meelitas osalema õpilasi ka Soomest ja Austraaliast. Kokku saadeti 67 tööd.
Suure-Jaani Kooli 5.a ja 5.b klassi õpilased koostasid ühise uurimistöö ,,Tänapäeva jõulud Põhja-Sakala vallas“. Kirjutatud tööde hulgast valisid õpilased parimad, mida saadetavasse ühistöösse kokku panna. Töö kirjutamine nõudis  huvi, aega ja kannatlikkust.
Projekti kümnendat sünnipäeva loodetakse  väikeste kodu-uurijatega tähistada 11.septembril Järvamaal.
Aitäh õpetaja Merike Jaskale õpilaste juhendamise eest!