“Rukkilill”

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva eel avati Suure-Jaani koolis Põhja-Sakala valla koolide joonistusvõistluse „Rukkilill” näitus.

Flöödihelid Eliise Raudelt juhatasid sisse näituse avamise. Avasõnad lausus kooli direktor Epp Välba. Kohale oli kutsutud ka üks kunstnikest, Heilika Ventsel 9. klassist, kes rääkis, kuidas tema töö idee kujunes ja mida ta väljendada soovis. Näitusel on kokku üle 230 töö kõigist valla koolidest: Kiriverest, Kõpust, Sürgaverest, Olustverest, Vastemõisast, Tääksist, Võhmast, Lahmuselt ja Suure-Jaanist. Suur tänu õpetajatele, kes juhendasid õpilasi tööde valmimisel.

Näitus on Põhja-Sakala valla kunstihuviliste õpilaste kingitus Eestile. Žürii alustab tööd märtsi alguses. Näitus jääb avatuks märtsi lõpuni, seda saab vaadata III korruse koridoris.

Reeda Sadam, näituse korraldaja