Projektinädala reede

Reedel lõpetasime pidulikult projektinädala.
Hommikul kogunes koolipere aulasse ja võttis projektinädala kokku. Direktor viis läbi “Kuldvillaku”, kuhu iga klass pani välja kaheksaliikmelise võistkonna. Küsimuste teemad olid needsamad, mida nädala jooksul õppisime ja nii saimegi kontrollida, kui palju meil meelde jäi. Vaatasime ka kokkuvõtvat videot, kus olid näha kõik meie sellenädalased tegemised, ja pilte vee kolmest olekust, kõik olid omamoodi ja lahedad pildid. Esitati nädala jooksul valminud jutte ja esitleti postereid, näidati põnevaid katseid.

Sellele järgnes pikk klassijuhatajatund, kus vaatasime tagasi projektinädalale, jagasime muljeid ja arutasime, mis oli lahe, mis oleks võinud teisiti olla. Meie klass leidis, et selline nädal on igati lahe ja põnev ning pakub õppetööle mõnusat vaheldust, sest päevad olid lühemad ja kodutöid polnud.

Päev lõpetati võimlas, kus kõik koos söödi koolilõunat. Selleks vedasid õpilased ise klassidest lauad ja toolid võimlasse ja katsid lauad. Laual olid teiste toitude hulgas omatehtud leib ja või. Peale söömist vedasid õpilased oma lauad tagasi klassidesse ning koristasid võimla.
Tore nädal oligi läbi.

Aurelia Tulp 7. klassist