Õpilasvahetus

Mina, Hanelle, õppisin möödunud kuu lõpus 2 nädalat Kuusalu Keskkoolis.

Oma koolist ära olles märkasin üha rohkem, mis meie koolis tegelikult hästi on, aga kindlasti on asju, mis on paremad Kuusalus. Sealses kodukorras on võrreldes meie kooliga palju sarnasusi, aga ka väga suuri erinevusi. Seal on palju väga viisakaid ja toredaid inimesi, kes mind toredasti oma kooli vastu võtsid. 7.a klassil on Kuusalu Keskkoolis 2 vahvat klassijuhatajat ja ma sain endale ägedad klassikaaslased, kellega suhtlen kindlasti ka edaspidi, ning lisaks sain sõpru teistest klassidest.

Kuigi pärast vahetusest tulekut pidin Suure-Jaani koolis palju töid järgi tegema, siis jäid mulle Kuusalu keskoolist ainult parimad mälestused. Soovitan vahetusõpilaseks minekut igaühele, sest see on väga väärtuslik ja unustamatu kogemus.

Hanelle Kaugerand, 7. klass