Õpilasesinduse koolitus

Suure-Jaani Kooli õpilasesindusele käis 5. detsembril tegemas meeskonnakoolitust ja tutvustamas Eesti Õpilasesinduste Liitu Lisanne Pappel. Neiu on ka ise aktiivne EÕELi liige ja oskas seetõttu väga hästi ja põhjalikult jagada oma kogemusi ja teadmisi. Saime teha ka grupiülesande, mille käigus analüüsisime oma õpilasesinduse tugevusi, nõrkusi, ohte ja võimalusi. Mina tegin seda koos õpilastega, kes veel isegi õpilasesinduses pole, aga soovivad väga liituda. Arvan, et see koolitus tuli neile kindlasti kasuks ja nüüd on neil ehk rohkem aimu, et õpilasesinduse tegevus ei koosne ainult ürituste korraldamisest.

Kokkuvõttes läksid need paar tundi linnulennul, saime palju uusi teadmisi ja oskame nüüd oma vigu analüüsida ja leida uusi lahendusi. Lisanne andis meile ka väga head tagasisidet, et kuigi meie õpilasesindus on võrreldes tema kooli omaga suur, saame me kõik väga hästi läbi. Suur tänu talle!

Marleen Mändul 9.b klassist