Noored Kooli programm ootab kandideerima

Sihtasutus Noored Kooli otsib võimekaid inimesi, kes hoolivad haridusest ja on valmis liituma Noored Kooli programmiga. Kindlasti on meie kooli vilistlaste seas mitmekülgse taustaga inimesi, kes võiksid olla huvitatud Eesti hariduse edendamisel kaasa löömisest.

Sihtasutus Noored Kooli on 2006. aastal Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki poolt ellu kutsutud haridusprogramm. Noored Kooli missiooniks on tuua haridusse võimekaid ja motiveeritud inimesi eesmärgiga toetada võimalikult hästi iga õpilase individuaalset ja terviklikku arengut.

Programmi valitakse iga aasta u 25 mitmekülgse taustaga motiveeritud, võimekat ja tegusat  inimest, kes õpetavad vähemalt kaks aastat koolis, kus nad mõjutavad otseselt iga oma õpilase arengut. Samaaegselt läbivad nad koostöös Tallinna Ülikooliga välja töötatud õpetamis- ja juhtimisoskuste koolituse, mis toetab nende kujunemist väljapaistvateks õpetajateks ja eestvedajateks. Noored Kooli programmi tunnistavad nii Tallinna kui ka Tartu Ülikool.

Ligi 70% Noored Kooli vilistlastest jätkab pärast kaheaastast programmi tegutsemist haridusvaldkonnas, ülejäänud jätkavad haridusteemadel kaasa rääkimist erinevatest valdkondadest. Lähemalt saate Noored Kooli programmi ülesehituse kohta lugeda siit: http://www.nooredkooli.ee/programm/ulesehitus

Meie koolis töötab alates 2015 septembrist Noored Kooli programmi kaudu tulnud õpetaja Tauno Tilk, kes arvab nii: “Liitumine Noored Kooli programmiga andis mulle võimaluse kogeda uut ja väga võimast. Klassi ees seismine on huvitav ja väljakutsuv – sellega kaasneb palju rõõme ja positiivseid elamusi. Mina olen oma valikuga rahul!”

Kõik huvilised saavad programmi kandideerida 22.novembrini 2015

www.nooredkooli.ee