Matkapäev

4.-5. tund 1.-5. klassidele

Esmaspäeval, 23. septembril toimus meie koolis fotojaht. Alguses jaotati meid gruppidesse. Grupile anti leht, kus peal oli QR-kood. Seejärel hakkasime käima erinevates ettenähtud punktides.

Igas punktis pidime tegema ühe selfie. Punkte oli kokku 12. Kui olime lõpetanud, pidime minema tagasi kooli. Koolis ootas meid õpetaja.

Siis oli päev läbi ja võisime koju minna.

Karmen Meos ja Christella Ruusalu 5. b klassist

5.-6. tund 6.-9. klassidele

23. septembril toimus Suure-Jaani koolis fotojaht. 3-4-liikmelised võistkonnad said käia erinevates punktides, mis olid üle terve linna laiali. Õpilastele anti QR-kood, mille abil nägid nad pilte kohtadest, kuhu pidid suunduma ning pildistama nendes samades kohtades oma võistkonda. Jaht pani neid proovile orienteerumises ning selles, kui hästi keegi linna tunneb.

Linna peal liikus ka TORE-vant, kellega pilti tehes sai võistkond plusspunkte. Samuti kogu jahi käigus pildistasid toimuvat kaks meediaringi fotograafi 8. klassist.

Kui kõik vajalikud kohad olid läbi käidud, saatsid võistkonnad enda pildid ära ning panid ennast koolis kirja kinnitamaks, et nad on selle tee läbinud.

Kärolin Korotkov 8. klassist